PŘEHLED TABULEK VŠECH SOUTĚŽÍ TÝMŮ BK DĚČÍN - ročník 2021/2022   

A-tým  -  Muži 2.liga  -  Muži SčL  -  Muži Juniorka  -  Ženy  -  U19 liga  -  U19 liga  -  U19 region  -  U19 dívky  -  U19 dívky  -  U17 extraliga  -  U17 liga  -  U17 region  -  U17 dívky  -  U15 liga  -  U15 region  -  U14 liga  -  U13  -  U13 dívky  -  U12  -  U12 dívky  -  U11

A-tým - Kooperativa NBL

Základní část
1.ERA Basketball Nymburk141311394:107192.9
2.BK Opava131031165:99876.9
3.Basket Brno141041195:112571.4
4.USK Praha14951282:121164.3
5.BK JIP Pardubice12751015:100758.3
6.GEOSAN Kolín13761181:117453.8
7.SLUNETA Ústí nad Labem13671050:105246.2
8.Královští sokoli13671084:112946.2
9.NH Ostrava15691187:131040.0
10.BK ARMEX Děčín13310997:109123.1
11.BK REDSTONE Olomoucko142121090:125714.3
12.GBA Fio banka J. Hradec142121108:132314.3

Muži 2.liga - 2. liga

Skupina A
1.Slavoj BK Litoměřice B862636:53614
2.Sluneta USK Ústí n.L.862618:52014
3.SKB Rokycany862601:54914
4.Tigers Č. Budějovice853650:56713
5.Wolves Radotín945670:62813
6.Válečníci Děčín853549:54513
7.Sokol Písek B844569:59312
8.Jiskra Domažlice835558:59011
9.BC Benešov835554:60711
10.Příbram927603:79911
11.Sokol Kbely734554:58810
12.BK Klatovy716513:5538

Muži SčL - Severočeská liga

Základní část
1.BK Baník Most A532361:3348
2.Válečníci Děčín532333:3188
3.SLUNETA Ústí n.L.431301:2387
4.Slovan Varnsdorf431334:2957
5.BK Teplice A431281:2877
6.BK Kondoři Liberec523337:3837
7.Slavoj BK Litoměřice C413271:2915
8.USK Slavia Liberec505302:3745

Muži Juniorka - Oblastní přebor

Základní část
1.BA Louny660465:35212
2.BK Děčín juniorka651444:34411
3.BA 2006 Roudnice n.L.642460:36110
4.ASK Lovosice633466:3699
5.BK Česká Lípa624412:4068
6.BK Levharti Chomutov532343:3498
7.Skřivánci532294:3248
8.BK Baník Most B624372:4848
9.BK Teplice B505256:3735
10.BK Děčín Křešice505272:4225

Ženy - Oblastní přebor

Základní část
1.Slovan Litoměřice330222:1336
2.Slavoj Litoměřice321164:1325
3.BK Teplice21191:1033
4.Válečnice Děčín20283:1352
5.Levhartice Chomutov "C"20284:1412

U19 liga - Liga

Skupina A
1.Tygři Praha10100894:50920
2.Válečníci Děčín1073673:63617
3.Levharti Chomutov871768:51715
4.BA Sparta Praha862599:50214
5.Tygři Praha B1046591:67614
6.Sokol Žižkov1028657:85812
7.BK Klatovy1028622:85812
8.SLUNETA Ústí n. L.10010565:81310

U19 liga - Kvalifikace o extraligu

Skupina A (ukončeno)
1.GBA Sojky Pelhřimov440360:2638
2.Tygři Brno431349:2547
3.BA Sparta Praha422327:3296
4.Basket Poděbrady413276:3515
5.Válečníci Děčín404242:3574

U19 region - Nadregionální liga

Skupina B
1.BK Brandýs n. L.981900:45717
2.BA 2006 Roudnice n.L.981690:49317
3.Válečníci Děčín B963611:51715
4.BA Tygři Louny862576:48414
5.BK Kladno954636:57314
6.AŠ Mladá Boleslav844472:45012
7.R&J EBC Mělník844421:54312
8.ŠSK Slaný927582:67111
9.BŠ Tygři Praha C927524:66811
10.Baník Most927461:68011
11.BA LYNX Liberec707328:6657

U19 dívky - Nadregionální liga

Skupina B
1.Loko Liberec330229:1546
2.Válečnice Děčín321242:1515
3.BŠ Tygři Praha C321206:1835
4.ASK Lovosice505187:4645
5.SLUNETA Ústí n. L. B220207:1004
6.BK Brandýs n/L B211121:993
7.TJ Sokol Stěžery202108:1492

U19 dívky - Kvalifikace o ligu

Skupina B (ukončeno)
1.ŠBK Parker-Hannifin Sadská220234:894
2.Válečnice Děčín211131:1423
3.BC Slaný20284:2182

U17 extraliga - Extraliga

Skupina A
1.Sokol Písek761587:46013
2.BK Loko Plzeň844604:56812
3.USK Praha844552:55212
4.Tygři Praha651484:33611
5.BK Lions J. Hradec633441:4429
6.Sokol Pražský633451:4569
7.BA Sparta Praha808388:6788
8.Válečníci Děčín523322:3377

U17 liga - Kvalifikace o extraligu

Skupina C (ukončeno)
1.Válečníci Děčín220165:1134
2.Sluneta Ústí n. L.211164:1263
3.Levharti Chomutov202114:2042

U17 region - Nadregionální liga

Skupina B
1.BA 2006´Roudnice n. L.550441:30610
2.AŠ Mladá Boleslav440277:2408
3.BK Teplice431337:2337
4.LYNX Liberec431248:2297
5.Sokol Žižkov B615340:4287
6.Válečníci Děčín B514358:3786
7.BK Č. Brod413233:2525
8.BC Kolín B413285:3205
9.Slovan Varnsdorf413236:3695

U17 dívky - Liga

Skupina A
1.BK Klatovy871586:38615
2.DBaK862616:44614
3.Sokol Nusle853538:42213
4.Bižuterie Jablonec n.N.752434:42112
5.Loko Karlovy Vary743459:41111
6.HB Basket B835493:50711
7.USK Praha B817397:6259
8.Válečnice Děčín808383:6888

U15 liga - Liga

Skupina B
1.Tygři Praha12841055:53320
2.Válečníci Děčín101001002:49820
3.Sokol Pražský981993:47217
4.BK Levharti Chomutov1257698:85417
5.SLUNETA Ústí n.L.963737:45315
6.BK Kladno1239632:112915
7.Slavoj Litoměřice11110429:108512
8.TJ Sokol Kbely918363:88510

U15 region - Nadregionální liga

Skupina A
1.BK Sokolov1091848:48519
2.BK Teplice1082899:43618
3.BA Tygři Louny1073664:45817
4.Válečníci Děčín B1064947:48516
5.BK Kralupy1046525:68714
6.SKB Rokycany1037675:76313
7.BA 2006 Roudnice n.L.1037583:74813
8.BK M. Lázně10010243:132210

U14 liga - Liga

Skupina B
1.Tygři Praha1082936:51218
2.Válečníci Děčín871736:30115
3.Sluneta Ústí n. L.761646:31013
4.Sj. BK Litoměřice752591:31512
5.BK Levharti Chomutov936409:77912
6.BA Tygři Louny835496:46411
7.Kelti Nové Strašecí817367:8369
8.BA 2006´ Roudnice n.L.909288:9529

U13 - Oblastní přebor

Základní část A
1.Válečníci Děčín660525:11012
2.BK Teplice844282:39512
3.SLUNETA Ústí n.L.642255:24910
4.BA Lynx Liberec808222:5308

U13 dívky - Oblastní přebor

Základní část
1.TJ Sokol Kladno871458:22515
2.BK Slavoj Litoměřice660445:12812
3.SLUNETA Ústí n.L.660262:14412
4.BK Chomutov633211:3329
5.TJ Slovan Litoměřice817193:4179
6.TJ Slovan Varnsdorf808239:4778
7.Válečnice Děčín615175:2607

U12 - Oblastní přebor

Skupina B
1.Válečníci Děčín660536:10912
2.BK Chomutov642268:25910
3.BK Teplice624342:3658
4.SLUNETA Ústí n.L.422288:1116
5.Baník Most60681:6716

U12 dívky - Oblastní přebor

Základní část
1.Válečnice Děčín862413:30914
2.TJ Slovan Litoměřice440344:498
3.BA LYNX Liberec624241:2188
4.Levhartice Chomutov60653:4756

U11 - Nejmladší minižactvo

Přípravná část
1.BK Teplice A440291:508
2.Válečníci Děčín440228:738
3.BA LYNX Liberec k422136:1826
4.SLUNETA Ústí n.L.422179:866
5.Slovan Varnsdorf422114:1516
6.BK Levharti Chomutov422121:1716
7.BK Levhartice Chomutov413115:1465
8.Válečníci Děčín B41384:1715
9.ASK Lovosice404112:2045
10.BK Teplice B220117:264
11.BA Tygři Louny40446:2974
12.BA 2006 Roudnice n.L.22091:294
13.Slavoj Litoměřice40478:1814
14.SLUNETA Ústí n.L. d22071:454
15.Válečnice Děčín220100:713
16.BA LYNX Liberec0000:00