TERMÍNOVÁ LISTINA BK DĚČÍN   

sobota a neděležádný zápasdomácí zápas - hala  domácí zápas - Křešice  venkovní zápas

11.A-týmMuži
Kroupa
Muži
Ďurana
Muži
Křešice
Muži
Anderle
ŽenyU19
liga
U19
region
U19
dívky
U17
liga
U17
region
U17
dívky
U15
liga
U15
region
U15
dívky
U14U13U12U12
dívky
U11U11
dívky
U10

6.11.
 SLUNETA Ústí n.L.19:45
Válečníci Děčín
19:45
Skřivánci
19:45
BK Děčín juniorka
Slavoj Litoměřice                
so
7.11.
18:00
Královští sokoli
        Sluneta Ústí n. L. 14:30
Basket Severočesko
   Sj. BK Litoměřice      
ne
8.11.
         15:00
Sluneta Ústí n. L.
 13:00
Basket Severočesko
   BA 2006´ Roudnice n.L.  09:00
TJ Slovan Litoměřice

11:00
TJ Slovan Litoměřice
   
st
11.11.
18:30
Basket Brno
                     

13.11.
 BA Lynx Liberec                    
so
14.11.
18:00
ERA Basketball Nymburk
     Kondoři LiberecBK Brandýs n. L.    TJ Sokol KbelyBA Lynx LiberecBiž. Jablonec n. N.       
ne
15.11.
      Kondoři Liberec10:00
R&J EBC Mělník
    USK PrahaBA Lynx Liberec BLokomotiva Liberec       
st
18.11.
17:30
BK JIP Pardubice
                     

20.11.
  BK REAL Roudnice n.L.19:45
BK Česká Lípa
SkřivánciSlovan Litoměřice                
so
21.11.
18:00
BK Opava
        BK KlatovySlovan VarnsdorfSlovan Litoměřice   TJ Sokol Kbely SLUNETA Ústí n.L.

SLUNETA Ústí n.L.
SLUNETA Ústí n.L.

SLUNETA Ústí n.L.
   
ne
22.11.
         BA Sparta PrahaAŠ Mladá BoleslavSLUNETA Ústí n. L.   Sokol Vyšehrad      

27.11.
 Slavoj BK Litoměřice C18:30
Skřivánci
19:45
BK REAL Roudnice n.L.
BK Česká Lípa                 
so
28.11.
      Sokol ŽižkovBaník MostBC Slaný   Jižní supiTJ AŠ Mladá BoleslavBKj. Kralupy n.V. 14:00
BK Chomutov

16:00
BK Chomutov
     
ne
29.11.
      BA Sparta Praha Slovan Litoměřice B   Sokol PražskýNBK Juventa Milovice        
12.A-týmMuži
Kroupa
Muži
Ďurana
Muži
Křešice
Muži
Anderle
ŽenyU19
liga
U19
region
U19
dívky
U17
liga
U17
region
U17
dívky
U15
liga
U15
region
U15
dívky
U14U13U12U12
dívky
U11U11
dívky
U10
čt
3.12.
BK JIP Pardubice                     

4.12.
 BK Baník Most A   BK Teplice                
so
5.12.
         Levharti ChomutovLYNX LiberecUSK Praha B   Sokol Pražský BA Lynx Liberec

BA Lynx Liberec
Levhartice Chomutov

Levhartice Chomutov
   
ne
6.12.
17:30
NH Ostrava
        Tygři Louny Basket Slovanka B   BK Brandýs n. L.      

11.12.
  BK Česká LípaVálečníci DěčínBK Děčín Křešice                 
so
12.12.
17:30
USK Praha
     Tygři PrahaJižní Supi BSokol Nusle B   BK VIVIDBOOKS PardubiceBK Brandýs n.L.Slovan Varnsdorf BA Lynx Liberec

BA Lynx Liberec
     
ne
13.12.
      Tygři Praha BBC BenešovBŠ Tygři Praha   BA NymburkBC KolínSlovan Varnsdorf       

18.12.
  19:45
BK Děčín Křešice
19:45
BK Děčín juniorka
BK REAL Roudnice n.L.                 
so
19.12.
 USK Slavia Liberec               BK Brandýs n.L.

BK Brandýs n.L.
Slavoj Litoměřice

Slavoj Litoměřice
   
ne
20.12.
18:00
SLUNETA Ústí n. L.
                     
út
29.12.
18:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
                     
1.A-týmMuži
Kroupa
Muži
Ďurana
Muži
Křešice
Muži
Anderle
ŽenyU19
liga
U19
region
U19
dívky
U17
liga
U17
region
U17
dívky
U15
liga
U15
region
U15
dívky
U14U13U12U12
dívky
U11U11
dívky
U10
so
2.1.
18:00
GEOSAN Kolín
                     

8.1.
 Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín18:30
Skřivánci
BK Děčín juniorka                 
so
9.1.
      Levharti ChomutovBKj KralupyLoko Liberec       SLUNETA Ústí n.L.

SLUNETA Ústí n.L.
     
ne
10.1.
      SLUNETA Ústí n. L.BK Teplice              

15.1.
     Slavoj Litoměřice                
so
16.1.
         Sokol VyšehradBK Č. BrodŠBK P-H Sadská     Slovan Varnsdorf

Slovan Varnsdorf
    
ne
17.1.
         Slavoj LitoměřiceBC KolínBK Brandýs n.L.          

22.1.
 BK Teplice                    
so
23.1.
       R&J EBC MělníkSlovan Litoměřice B       Slavoj BK Litoměřice

Slavoj BK Litoměřice
     
ne
24.1.
       BK Brandýs n. L.BC Slaný             

29.1.
 SLUNETA Ústí n.L.   Slovan Litoměřice                
so
30.1.
          AŠ Mladá Boleslav           
ne
31.1.
          Slovan Varnsdorf       Sokol Kladno

Sokol Kladno
   
2.A-týmMuži
Kroupa
Muži
Ďurana
Muži
Křešice
Muži
Anderle
ŽenyU19
liga
U19
region
U19
dívky
U17
liga
U17
region
U17
dívky
U15
liga
U15
region
U15
dívky
U14U13U12U12
dívky
U11U11
dívky
U10

12.2.
 BA Lynx Liberec   BK Teplice                
so
13.2.
        BŠ Tygři Praha        SLUNETA Ústí n.L.

SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf

TJ Slovan Varnsdorf
   
ne
14.2.
        Sokol Nusle B LYNX Liberec           

19.2.
 Slavoj BK Litoměřice C                    
so
20.2.
                 BA Lynx Liberec

BA Lynx Liberec
TJ Slovan Litoměřice

TJ Slovan Litoměřice
   

26.2.
     Slavoj Litoměřice                
so
27.2.
                BK Chomutov

BK Chomutov
     
ne
28.2.
        Loko Liberec             
3.A-týmMuži
Kroupa
Muži
Ďurana
Muži
Křešice
Muži
Anderle
ŽenyU19
liga
U19
region
U19
dívky
U17
liga
U17
region
U17
dívky
U15
liga
U15
region
U15
dívky
U14U13U12U12
dívky
U11U11
dívky
U10

5.3.
 BK Baník Most A                    
so
6.3.
          BC Kolín       SLUNETA Ústí n.L.

SLUNETA Ústí n.L.
   
ne
7.3.
          BK Č. Brod           

12.3.
     Slovan Litoměřice                
so
13.3.
        BC Slaný             
ne
14.3.
        Slovan Litoměřice B             
so
20.3.
          BA 2006´Roudnice n. L.       Levhartice Chomutov

Levhartice Chomutov
   
ne
21.3.
          BA 2006´Roudnice n. L.           

26.3.
     BK Teplice                
so
27.3.
        Sokol Nusle B             
ne
28.3.
        BŠ Tygři Praha             
4.A-týmMuži
Kroupa
Muži
Ďurana
Muži
Křešice
Muži
Anderle
ŽenyU19
liga
U19
region
U19
dívky
U17
liga
U17
region
U17
dívky
U15
liga
U15
region
U15
dívky
U14U13U12U12
dívky
U11U11
dívky
U10
so
10.4.
          Slovan Varnsdorf       Slavoj Litoměřice

Slavoj Litoměřice
   
ne
11.4.
          AŠ Mladá Boleslav           
so
17.4.
          LYNX Liberec           
so
24.4.
          BK Č. Brod           
ne
25.4.
          BC Kolín