PŘEHLED VŠECH UTKÁNÍ TÝMU VáLEÄŤNĂ­CI DěčíN - kategorie U12 - ročník 2019/2020   

Oblastní přebor - Skupina o 1.-4. místo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
312(odloženo) Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín 
311(odloženo) Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín 
624(odloženo) 
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice 
623(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice 
520(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
519(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
28po 17.2.202017:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín42 : 70Lunhul Vladislav
Tesař Michal
27po 17.2.202015:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín53 : 95Tesař Michal
Lunhul Vladislav
12ne 19.1.202015:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Tygři Louny63 : 41Kunclová Natálie
Josefus Ondřej
11ne 19.1.202013:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Tygři Louny71 : 38Josefus Ondřej
Kunclová Natálie
413so 29.2.202009:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín29 : 57Vondráčková Sabina
Vostatková Karolína
414so 29.2.202011:00Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín50 : 87Vostatková Karolína
Vondráčková Sabina

Oblastní přebor - Otevřená soutěž

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
416ne 17.11.201910:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.60 : 28Gabriel Jan
Ryvolová Andrea
415ne 17.11.201908:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.56 : 28Ryvolová Andrea
Gabriel Jan
26so 19.10.201911:30Tělocvična SOŠ Liberec
Liberec 1
BA LYNX LiberecVálečníci Děčín16 : 102Ekrtová Tereza
Hošek Václav
25so 19.10.201909:30Tělocvična SOŠ Liberec
Liberec 1
BA LYNX LiberecVálečníci Děčín17 : 94Hošek Václav
Ekrtová Tereza
518so 30.11.201913:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA LYNX Liberec75 : 28Kočárník Vojta
Shumskyy Vitaliy
517so 30.11.201911:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA LYNX Liberec76 : 34Shumskyy Vitaliy
Kočárník Vojta
14so 5.10.201911:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín35 : 57 
13so 5.10.201909:00hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín44 : 50