PŘEHLED UTKÁNÍ TÝMŮ BK DĚČÍN V TOMTO TÝDNU   

tým
soutěž
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
  A-tým    Kooperativa NBL    středa    18:00    ARMEX Sportcentrum  
  Děčín 1  
  BK ARMEX Děčín    USK Praha    80 : 89    Hruša Petr  
  Salvetr Rudolf  
  Jeřáb Jan  
  A-tým    Kooperativa NBL    sobota    18:00    SH Pelhřimov  
  Pelhřimov  
  GBA Fio banka J. Hradec    BK ARMEX Děčín    66 : 94    Baloun Jan  
  Linhart Tomáš  
  Melichárek Ivo  
  Muži SčL    Severočeská liga    sobota    16:00    Hala TJ Lokomotiva  
  Liberec 1  
  USK Slavia Liberec    Válečníci Děčín    58 : 64    Šikner Roman  
  Martinovská Michaela  
  U19 liga    Liga    sobota    17:00    SH BK Klatovy  
  Klatovy  
  BK Klatovy    Válečníci Děčín    59 : 83    Hejduk Jakub  
  Billík Dennis  
  U19 liga    Liga    neděle    10:00    TJ Sokol Žižkov I.  
  Praha 3  
  Sokol Žižkov    Válečníci Děčín    63 : 69    Lejčko Jan  
  Vampola Jakub  
  U19 region    Nadregionální liga    sobota    14:30    IX. základní škola  
  Mladá Boleslav  
  AŠ Mladá Boleslav    Válečníci Děčín B    45 : 71    Křenek Karel  
  Bodláková Klára  
  U19 region    Nadregionální liga    neděle    10:00    Sportovní hala Kort  
  Liberec  
  BA LYNX Liberec    Válečníci Děčín B    50 : 100    Martinovská Michaela  
  U19 dívky    Nadregionální liga    sobota    18:00    Hala TJ Lokomotiva  
  Liberec 1  
  Loko Liberec    Válečnice Děčín    79 : 52       
  U15 liga    Liga    středa    17:30    Sportovní hala Jeneč  
  Jeneč  
  Tygři Praha    Válečníci Děčín    71 : 75    Hendrych Jan  
  Hackl Filip  
  U15 region    Nadregionální liga    sobota    09:00    Hala ZŠ Přemyslovců  
  Louny  
  BA Tygři Louny    Válečníci Děčín B    67 : 34       
  U15 region    Nadregionální liga    neděle    09:30    Sokolovna Na Letné  
  Teplice  
  BK Teplice    Válečníci Děčín B         Asztalos Ondřej  
  U13    Oblastní přebor    sobota    16:30    Sportovní hala Kort  
  Liberec  
  BA Lynx Liberec    Válečníci Děčín    16 : 113       
  U13    Oblastní přebor    sobota    14:30    Sportovní hala Kort  
  Liberec  
  BA Lynx Liberec    Válečníci Děčín    25 : 94       
  U11    Nejmladší minižactvo    sobota    13:00    Hala 6. ZŠ  
  Litoměřice  
  Válečníci Děčín    Slavoj Litoměřice    15 : 55       
  U11    Nejmladší minižactvo    sobota    11:00    Hala 6. ZŠ  
  Litoměřice  
  SLUNETA Ústí n.L.    Válečníci Děčín    36 : 38       
  U11 dívky    Nejmladší minižactvo    sobota    14:00    Sportovní hala Křešice  
  Děčín  
  ASK Lovosice    Válečnice Děčín            
  U11 dívky    Nejmladší minižactvo    sobota    10:00    Sportovní hala Křešice  
  Děčín  
  Válečnice Děčín    BA 2006 Roudnice n.L.            
  U10    Nejmladší minižactvo    sobota    13:00    Sportovní hala Kort  
  Liberec  
  Válečníci Děčín B    BA LYNX Liberec k    22 : 61       
  U10    Nejmladší minižactvo    sobota    11:00    Sportovní hala Kort  
  Liberec  
  Slovan Varnsdorf    Válečníci Děčín B            
  U15 liga    turnaj CEYBL    sobota    11:00    ARMEX Sportcentrum  
  Děčín 1  
  Válečníci Děčín    BK VIVIDBOOKS Pardubice    81 : 82       
  U15 liga    turnaj CEYBL    sobota    17:00    ARMEX Sportcentrum  
  Děčín 1  
  Válečníci Děčín    Enea Zastal BC Zielona Góra    82 : 71       
  U15 liga    turnaj CEYBL    neděle    11:00    ARMEX Sportcentrum  
  Děčín 1  
  Válečníci Děčín    PGE Spójnia Stargard    81 : 60       

Pro detailní informace o utkání z webu ČBF (sestavy, statistiky apod.) klikněte na příslušný výsledek ve sloupci skóre.