PŘEHLED VŠECH ZBÝVAJÍCÍCH UTKÁNÍ TÝMŮ BK DĚČÍN   

A-tým  -  Muži 2.liga  -  Muži SčL  -  Muži Seniorka  -  Muži Křešice  -  Ženy  -  U19 extraliga  -  U19 region  -  U19 dívky  -  U17 extraliga  -  U17 region  -  U15 liga  -  U15 dívky  -  U14 liga  -  U14 dívky  -  U13 A  -  U13 B  -  U13 dívky  -  U12  -  U12 dívky  -  U11  -  U11 dívky  -  U10  -  (ostatní)

(Zbývající utkání = utkání, u kterých není v databázích webu ČBF uložen výsledek utkání, ve většině případů jsou to dosud nesehraná utkání.)

A-tým - Česko-Slovenský pohár - Final 8

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

A-tým - Kooperativa NBL - Nadstavba A1

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
6180so 02.03.202415:00Sportovní centrum ČUS Nymburk
Nymburk
ERA Basketball NymburkBK ARMEX Děčín 
7181st 06.03.202418:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínBasket Brno 
14209so 06.04.202418:00STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Brno
Basket BrnoBK ARMEX Děčín 
8188so 09.03.202417:30hala Sportovní gymnázium
Pardubice
BK KVIS PardubiceBK ARMEX Děčín 
9190po 11.03.202419:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínBK Opava 
10195so 16.03.202417:45SOU Spojů Kolín
Kolín 4
BC GEOSAN KolínBK ARMEX Děčín 
11199st 20.03.202418:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínSLUNETA Ústí nad Labem 
12202st 27.03.202418:00SH Folimanka
Praha 2
USK PrahaBK ARMEX Děčín 
5174st 28.02.202418:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínUSK Praha 
13208so 30.03.202417:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínERA Basketball Nymburk 

A-tým - Český pohár - Osmifinále

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

A-tým - Kooperativa NBL - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

Muži 2.liga - 2. liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
19241so 02.03.202417:00MSH Ostende
Poděbrady
Basket PoděbradyVálečníci Děčín 
20247ne 03.03.202411:00ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n.L.Válečníci Děčín 
21254so 16.03.2024 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSlavoj BK Litoměřice B 
22259ne 17.03.2024 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBŠ Slavia Praha 

Muži SčL - Severočeská liga - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1455pá 01.03.202419:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Veteránské naděje DěčínSlovan Varnsdorf AŠikner Roman
Pánek Zbyněk

Muži Seniorka - Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1247so 02.03.202417:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Děčín seniorkaASK LovosiceLiga Jakub
Pánek Zbyněk
1456pá 08.03.202419:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Děčín seniorkaBK Teplice B 

Muži Křešice - Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1453pá 08.03.202420:00Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceSlovan Varnsdorf B 
1141čt 29.02.202420:00SH Budyně nad Ohří
Budyně nad Ohří
BA 2006 Roudnice n.L.BK Děčín KřešiceKout Jan
Liga Jakub

Ženy - Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1028pá 08.03.202419:30Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA LounyVálečnice Děčín 
720pá 15.03.2024 Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečnice DěčínSlavoj Litoměřice 

U19 extraliga - Extraliga - nadstavba B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
7172so 09.03.202418:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSnakes Ostrava 
8176ne 10.03.202411:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínNH Ostrava 

U19 extraliga - Extraliga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U19 region - Nadregionální liga - Skupina o 5.-7. místo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
219244so 09.03.202414:00TJ Sokol Žižkov I.
Praha 3
Sokol Žižkov BVálečníci Děčín B 
319245ne 10.03.202412:30TJ Sokol Petrovice
Praha 10
Jižní SupiVálečníci Děčín B 
519247so 13.04.2024 
Válečníci Děčín BJižní Supi 
619248ne 14.04.2024 
Válečníci Děčín BSokol Žižkov B 

U19 region - Nadregionální liga - Skupina C

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U19 dívky - Nadregionální liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1351so 23.03.2024 Sportovní hala města
Toužim
Sokol ToužimVálečnice Děčín 
1455ne 24.03.2024 Tělocvična Gymnázia Sokolov
Sokolov
BCM SokolovVálečnice Děčín 

U17 extraliga - Extraliga - Nadstavba B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
5164so 02.03.202416:00Víceúčelová hala Opava
Opava
BK OpavaVálečníci Děčín 
6167ne 03.03.202410:00Basketpoint aréna
Frýdek-Místek
Basketpoint Frýdek-MístekVálečníci Děčín 
7172so 16.03.2024 ZŠ Komenského
Nymburk
BA NymburkVálečníci Děčín 
8175ne 17.03.2024 SH Morenda
Brno
Tygři BrnoVálečníci Děčín 

U17 extraliga - Extraliga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U17 region - Nadregionální liga - Skupina 1.-4. místo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
217579so 02.03.202414:45ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK TepliceLiga Jakub
Pánek Zbyněk
317581ne 03.03.202409:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK SokolovPánek Zbyněk
Špinka Ondřej
517585so 06.04.202417:00SH ISŠTE Sokolov
Sokolov
BK SokolovVálečníci Děčín B 
617587ne 07.04.2024 
BK TepliceVálečníci Děčín B 
417583so 16.03.2024 
BA 2006´Roudnice n. L. BVálečníci Děčín B 
117577ne 17.03.2024 
Válečníci Děčín BBA 2006´Roudnice n. L. B 

U17 region - Nadregionální liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U15 liga - Liga - Extraliga A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
3235so 09.03.202415:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Levharti Chomutov 
4239ne 10.03.202409:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Sokolov 
7252so 13.04.202417:00SH ISŠTE Sokolov
Sokolov
BK SokolovVálečníci Děčín 
8255ne 14.04.2024 Městská sportovní hala - velká
Chomutov
BK Levharti ChomutovVálečníci Děčín 
2231so 23.03.2024 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínUSK Praha 
6247ne 24.03.2024 Sportovní hala Sokol
Písek
Tigers Č. BudějoviceVálečníci Děčín 

U15 liga - Liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U15 dívky - Nadregionální liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
988(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínSokol Nehvizdy 
18118ne 10.03.202410:00Hala U Přívozu
Lovosice
ASK LovosiceVálečnice Děčín 
20126ne 24.03.2024 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Sokol NehvizdyVálečnice Děčín 

U14 liga - Liga - Extraliga A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1340so 02.03.202410:00Městská sportovní hala - malá
Chomutov
BK Levharti ChomutovVálečníci Děčín 
8368ne 03.03.202411:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Levharti Chomutov 
2342po 04.03.202417:00Sokol pražský
Praha 2
Sokol PražskýVálečníci Děčín 
11378so 06.04.2024 Sportovní hala Jeneč
Jeneč
Tygři PrahaVálečníci Děčín 
12382ne 07.04.2024 SH Folimanka
Praha 2
USK PrahaVálečníci Děčín 
3345ne 14.04.202411:00Sportovní hala Černošice
Černošice
BA RadotínVálečníci Děčín 
9369so 16.03.2024 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Radotín 
10374ne 17.03.2024 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Pražský 
13385so 20.04.2024 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínJižní Supi 
14390ne 21.04.2024 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Písek 

U14 dívky - Liga - Extraliga A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
11296so 06.04.2024 STARZ aréna
Strakonice
BK StrakoniceVálečnice Děčín 
12300ne 07.04.2024 ZŠ Kožlany
Kožlany
DBaKVálečnice Děčín 
5272st 13.03.202417:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBK Strakonice 
9286so 16.03.202415:00sportovní hala Zličín
Praha 5
HB BasketVálečnice Děčín 
10290ne 17.03.2024 Sportovní hala Jeneč
Jeneč
Tygři PrahaVálečnice Děčín 
13303so 20.04.2024 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBasket Slovanka 
14308ne 21.04.2024 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBK Brandýs n.L. 

U13 A - Oblastní přebor - Skupina o 1.-4. místo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
312so 13.04.2024 
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín A 
311so 13.04.2024 
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín A 
14čt 14.03.202417:45Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci Děčín ASLUNETA Ústí n.L. 
13čt 14.03.202416:00Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci Děčín ASLUNETA Ústí n.L. 
28so 23.03.2024 
BK TepliceVálečníci Děčín A 
27so 23.03.2024 
BK TepliceVálečníci Děčín A 
416so 27.04.2024 
Válečníci Děčín ABK Teplice 
415so 27.04.2024 
Válečníci Děčín ABK Teplice 

U13 A - Oblastní přebor - Základní část A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U13 B - Oblastní přebor - Skupina o 9.-11. místo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
26so 13.04.2024 
BK DDM KadaňVálečníci Děčín B 
24so 13.04.2024 
Válečníci Děčín BBA 2006 Roudnice n.L. 
13ne 24.03.202413:00Sportovní víceúčelová hala
Kadaň
Válečníci Děčín BBK DDM Kadaň 
12ne 24.03.202411:15Sportovní víceúčelová hala
Kadaň
BA 2006 Roudnice n.L.Válečníci Děčín B 
38so 27.04.2024 
Válečníci Děčín BBK DDM Kadaň 
37so 27.04.2024 
BA 2006 Roudnice n.L.Válečníci Děčín B 

U13 B - Oblastní přebor - Základní část A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U13 dívky - Oblastní přebor - Skupina o 1.-4. místo

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
28pá 01.03.202418:15Kalich aréna
Litoměřice
BK Lvice LitoměřiceVálečnice DěčínKout Jan
Zemancová Adéla
27pá 01.03.202416:30Kalich aréna
Litoměřice
BK Lvice LitoměřiceVálečnice DěčínKout Jan
Zemancová Adéla
520so 13.04.2024 
Válečnice DěčínBK Lvice Litoměřice 
519so 13.04.2024 
Válečnice DěčínBK Lvice Litoměřice 
14st 20.03.202417:30Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečnice DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
13st 20.03.202415:45Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečnice DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
416so 23.03.2024 
SLUNETA Ústí n.L.Válečnice Děčín 
415so 23.03.2024 
SLUNETA Ústí n.L.Válečnice Děčín 
622so 27.04.2024 
BK ChomutovVálečnice Děčín 
621so 27.04.2024 
BK ChomutovVálečnice Děčín 

U13 dívky - Oblastní přebor - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U12 - Oblastní přebor - Oblastní přebor

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
979so 02.03.202409:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK TeplicePešek Jakub
Prislupčák Michael
981so 02.03.202412:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ChomutovVálečníci DěčínPešek Jakub
Prislupčák Michael
1193so 06.04.2024 
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
1192so 06.04.2024 
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín 
1083so 16.03.2024 
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín 
1084so 16.03.2024 
Válečníci DěčínSlavoj Litoměřice 
12100so 20.04.2024 
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
12102so 20.04.2024 
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín 

U12 - Oblastní přebor - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U12 dívky - Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1378so 06.04.2024 
Válečnice DěčínTJ Slovan Varnsdorf 
1377so 06.04.2024 
Válečnice DěčínTJ Slovan Varnsdorf 
1267so 16.03.2024 
Válečnice DěčínBK Lvice Litoměřice 
1268so 16.03.2024 
Válečnice DěčínBK Lvice Litoměřice 

U11 - Nejmladší minižactvo - Kvalifikace o MČR

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
39so 13.04.2024 
Válečníci DěčínBK Levharti Chomutov 
38so 13.04.2024 
SLUNETA Ústí n.L. kVálečníci Děčín 

U11 - Nejmladší minižactvo - Oblastní přebor

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U11 dívky - Nejmladší minižactvo - Kvalifikace o MČR

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
39so 23.03.2024 
Válečnice DěčínBK Levhartice Chomutov 
38so 23.03.2024 
BK Lvice LitoměřiceVálečnice Děčín 

U11 dívky - Nejmladší minižactvo - Oblastní přebor

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

U10 - Nejmladší minižactvo - Oblastní přebor

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
795so 09.03.202412:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín U10 
793so 09.03.202409:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín U10Slovan Varnsdorf 
898so 23.03.2024 
Válečníci Děčín U10Slovan Varnsdorf 
897so 23.03.2024 
BA LYNX Liberec mixVálečníci Děčín U10 

(ostatní) - x - x

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

PŘEHLED UTKÁNÍ BK DĚČÍN V JEDNOTLIVÝCH TÝDNECH