PŘEHLED VŠECH ZBÝVAJÍCÍCH UTKÁNÍ TÝMŮ BK DĚČÍN   

A-tým  -  Muži 2.liga  -  Muži SčL  -  Muži Juniorka  -  Muži Křešice  -  Ženy  -  U19 liga  -  U19 region  -  U19 dívky  -  U17 extraliga  -  U17 region  -  U17 dívky  -  U15 liga  -  U15 region  -  U14 liga  -  U13  -  U13 dívky  -  U12  -  U12 dívky  -  U11  -  U11 dívky  -  U10

(Zbývající utkání = utkání, u kterých není v databázích webu ČBF uložen výsledek utkání, ve většině případů jsou to dosud nesehraná utkání.)

A-tým - Český pohár mužů - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
331po 13.12.202119:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Slavoj LitoměřiceBK ARMEX Děčín 

A-tým - Kooperativa NBL - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
17100so 11.12.202118:00Sportovní hala Třebeš
Hradec Králové - Třebeš
Královští sokoliBK ARMEX Děčín 
22127so 15.1.202218:00Sportcentrum SLUNETA
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí nad LabemBK ARMEX Děčín 
18105so 18.12.202117:30SH Folimanka
Praha 2
USK PrahaBK ARMEX Děčín 
20116ne 2.1.202217:45SOU Spojů Kolín
Kolín 4
GEOSAN KolínBK ARMEX Děčín 
1587čt 2.12.202118:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínBK REDSTONE Olomoucko 
19113út 28.12.202118:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínGBA Fio banka J. Hradec 
1483st 29.12.2021 MSH Ostende
Poděbrady
ERA Basketball NymburkBK ARMEX Děčín 
1694ne 5.12.202118:00Městská hala míčových sportů-nová
Brno
Basket BrnoBK ARMEX Děčín 
21126pá 7.1.202218:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK ARMEX DěčínBK Opava 

Muži 2.liga - Český pohár mužů - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí

Muži 2.liga - 2. liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1055(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Klatovy 
21121so 12.3.202218:00Městská sportovní hala
Domažlice
Jiskra DomažliceVálečníci Děčín 
22127ne 13.3.2022 SH BK Klatovy
Klatovy
BK KlatovyVálečníci Děčín 
19114so 19.2.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Kbely 
20119ne 20.2.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSlavoj BK Litoměřice B 
1588so 22.1.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínWolves Radotín 
1693ne 23.1.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBC Benešov 
1161ne 28.11.202110:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínJiskra DomažliceMašek Tomáš
Mycak Michael
1799so 5.2.2022 ZŠ Březové Hory
Příbram
PříbramVálečníci Děčín 
18105ne 6.2.2022 Sportovní hala SKB
Rokycany
SKB RokycanyVálečníci Děčín 
1269út 7.12.202118:30hala UJEP
Ústí nad Labem
Sluneta USK Ústí n.L.Válečníci Děčín 
1377so 8.1.2022 SH ZŠ Kubatova
České Budějovice
Tigers Č. BudějoviceVálečníci Děčín 
1483ne 9.1.2022 Sportovní hala Sokol
Písek
Sokol Písek BVálečníci Děčín 
13čt 9.12.202120:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSluneta USK Ústí n.L. 

Muži SčL - Severočeská liga - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
624pá 10.12.202119:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSlavoj BK Litoměřice C 
1454pá 11.3.2022 
Válečníci DěčínSlovan Varnsdorf 
935pá 14.1.2022 
Válečníci DěčínUSK Slavia Liberec 
726pá 17.12.2021 
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín 
1245pá 18.2.2022 
BK Kondoři LiberecVálečníci Děčín 
1352pá 25.2.2022 
Slavoj BK Litoměřice CVálečníci Děčín 
1038pá 28.1.2022 
BK Teplice AVálečníci Děčín 
1144pá 4.2.2022 
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
831pá 7.1.2022 
BK Baník Most AVálečníci Děčín 

Muži Juniorka - Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1782pá 1.4.2022 
BK Levharti ChomutovBK Děčín juniorka 
1257pá 11.2.2022 
BK Děčín juniorkaBK Česká Lípa 
1573pá 11.3.202220:00Hala U Přívozu
Lovosice
ASK LovosiceBK Děčín juniorka 
837pá 17.12.202119:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Děčín juniorkaBK Levharti Chomutov 
1364pá 18.2.2022 
BA LounyBK Děčín juniorka 
1046pá 21.1.2022 
BK Teplice BBK Děčín juniorka 
1890pá 22.4.2022 
BK Děčín juniorkaBA 2006 Roudnice n.L. 
1679pá 25.3.2022 
BK Děčín juniorkaBK Baník Most B 
1155pá 28.1.202218:30SPŠ spojů
Ústí nad Labem
SkřivánciBK Děčín juniorka 
734pá 3.12.202119:00Sportovní hala Most - malá hala
Most
BK Baník Most BBK Děčín juniorka 
1468pá 4.3.2022 
BK Děčín juniorkaBK Děčín Křešice 
945pá 7.1.2022 
BA 2006 Roudnice n.L.BK Děčín juniorka 

Muži Křešice - Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
629(odloženo) SPŠ spojů
Ústí nad Labem
SkřivánciBK Děčín KřešicePešek Lukáš
Tesař Michal
1785pá 1.4.202220:00Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceBA Louny 
1259pá 11.2.2022 
BK Levharti ChomutovBK Děčín Křešice 
1574pá 11.3.202220:00Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceSkřivánci 
840pá 17.12.202119:30Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA LounyBK Děčín Křešice 
1363pá 18.2.202220:00Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceBA 2006 Roudnice n.L. 
1050pá 21.1.202220:00Hala U Přívozu
Lovosice
ASK LovosiceBK Děčín Křešice 
1886pá 22.4.2022 
BK Teplice BBK Děčín Křešice 
1677pá 25.3.2022 
BK Česká LípaBK Děčín Křešice 
1152pá 28.1.202220:00Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceBK Baník Most B 
732pá 3.12.202120:00Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceBK Česká Lípa 
1468pá 4.3.2022 
BK Děčín juniorkaBK Děčín Křešice 
941pá 7.1.202220:00Sportovní hala Křešice
Děčín
BK Děčín KřešiceBK Teplice B 

Ženy - Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
816so 19.3.2022 
Slovan LitoměřiceVálečnice Děčín 
917so 2.4.2022 
Válečnice DěčínBK Teplice 
1019so 23.4.2022 
Levhartice Chomutov "C"Válečnice Děčín 
612so 29.1.2022 
Válečnice DěčínSlavoj Litoměřice 
47pá 3.12.202119:30Sokolovna Na Letné
Teplice
BK TepliceVálečnice Děčín 
59so 8.1.2022 
Válečnice DěčínLevhartice Chomutov "C" 

U19 liga - Liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1351so 18.12.202109:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Žižkov 
1456ne 19.12.202115:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Klatovy 
1144so 4.12.202109:00Hala Kuncova
Praha 5
BA Sparta PrahaVálečníci Děčín 
1248ne 5.12.202110:00Městská sportovní hala - malá
Chomutov
Levharti ChomutovVálečníci Děčín 

U19 region - Nadregionální liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1919237so 12.2.2022 BK Real
Roudnice nad Labem
BA 2006 Roudnice n.L.Válečníci Děčín B 
2019242ne 13.2.202211:00Tělocvična IŠST
Mělník
R&J EBC MělníkVálečníci Děčín B 
1519219so 15.1.2022 Hala ZŠ Přemyslovců
Louny
BA Tygři LounyVálečníci Děčín B 
1619224ne 16.1.2022 Sportovní hala Jeneč
Jeneč
BŠ Tygři Praha CVálečníci Děčín B 
1319205so 18.12.2021 ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n. L.Válečníci Děčín B 
1719226so 29.1.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBA LYNX Liberec 
1819232ne 30.1.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BAŠ Mladá Boleslav 
119145so 4.12.202112:00Sportovní hala Most - malá hala
Most
Baník MostVálečníci Děčín B 
1219200ne 5.12.202117:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBaník Most 
2119248so 5.3.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Kladno 
2219254ne 6.3.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BŠSK Slaný 

U19 dívky - Nadregionální liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
412st 1.12.202117:30SPŠ spojů
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n. L. BVálečnice Děčín 
1338so 12.2.2022 
Válečnice DěčínBŠ Tygři Praha C 
1442ne 13.2.2022 
Válečnice DěčínBK Brandýs n/L B 
925so 15.1.2022 
TJ Sokol StěžeryVálečnice Děčín 
822so 18.12.202111:45ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínLoko Liberec 
1133so 29.1.202210:00Hala U Přívozu
Lovosice
ASK LovosiceVálečnice Děčín 
1236ne 30.1.2022 
Válečnice DěčínSLUNETA Ústí n. L. B 
618so 4.12.202111:00ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
BK Brandýs n/L BVálečnice Děčín 
720ne 5.12.202110:00ZŠ Na Dlouhém lánu
Praha 6
BŠ Tygři Praha CVálečnice Děčín 

U17 extraliga - Extraliga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
935(odloženo) Hala Kuncova
Praha 5
BA Sparta PrahaVálečníci Děčín 
725(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTygři Praha 
1144so 11.12.202113:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBK Lions J. Hradec 
1247ne 12.12.202110:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Písek 
830út 14.12.202118:30Sokol pražský
Praha 2
Sokol PražskýVálečníci Děčín 
1039ne 28.11.202113:30SH Plzeň - hala č.4
Plzeň
BK Loko PlzeňVálečníci DěčínKalabza Lukáš
Podhůrský Pavel
12út 7.12.202119:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Pražský 
1349so 8.1.2022 Sportovní hala Jeneč
Jeneč
Tygři PrahaVálečníci Děčín 
1453ne 9.1.2022 SH Folimanka
Praha 2
USK PrahaVálečníci Děčín 

U17 region - Nadregionální liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
717369(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBC Kolín BGabriel Jakub
Fichtner Matyáš
1017382ne 12.12.202112:00TJ Sokol Žižkov I.
Praha 3
Sokol Žižkov BVálečníci Děčín B 
1917414so 12.3.2022 
Válečníci Děčín BSokol Žižkov B 
1717405so 19.2.202216:00Sportovní hala
Český Brod
BK Č. BrodVálečníci Děčín B 
1817409ne 20.2.2022 
BC Kolín BVálečníci Děčín B 
1317392so 22.1.2022 
Slovan VarnsdorfVálečníci Děčín B 
1417396ne 23.1.2022 
LYNX LiberecVálečníci Děčín B 
817373ne 28.11.202113:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Č. Brod 
1517397so 5.2.2022 
Válečníci Děčín BAŠ Mladá Boleslav 
1617402ne 6.2.2022 
Válečníci Děčín BBA 2006´Roudnice n. L. 
1217386ne 9.1.2022 
Válečníci Děčín BBK Teplice 

U17 dívky - Liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1038(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínDBaK 
1142so 11.12.2021 SH Královka
Praha 7
USK Praha BVálečnice Děčín 
1246ne 12.12.2021 TJ Sokol Nusle
Praha 4
Sokol NusleVálečnice Děčín 
933so 27.11.202115:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBK KlatovyMašek Tomáš
Mycak Michael
1349so 8.1.2022 ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínHB Basket B 
622ne 9.1.2022 SH BK Loko Karlovy Vary
Karlovy Vary
Loko Karlovy VaryVálečnice Děčín 

U15 liga - Liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1290(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTJ Sokol Kbely 
1185(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSokol Pražský 
768so 4.12.202119:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínTygři Praha 
1496ne 5.12.202110:00Hala 5. ZŠ Kladno
Kladno
BK KladnoVálečníci Děčín 

U15 region - Nadregionální liga - Skupina A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
115330so 18.12.202114:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BSKB Rokycany 
815358ne 19.12.2021 
SKB RokycanyVálečníci Děčín B 
1315376so 4.12.202117:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBK Teplice 
1415379ne 5.12.202115:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci Děčín BBA Tygři Louny 

U14 liga - Liga - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
1080(odloženo) Sportovní hala Křešice
Děčín
Válečníci DěčínBA Tygři Louny 
1496ne 12.12.202112:30ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSj. BK Litoměřice 
1184so 27.11.202112:00Sportovní hala Jeneč
Jeneč
Tygři PrahaVálečníci DěčínPazourek Jaroslav
Lysov Fedor
1288ne 28.11.202109:30ZŠ Řevničov
Řevničov
Kelti Nové StrašecíVálečníci DěčínVeselý Jiří
Frána Petr
1391út 7.12.202117:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA 2006´ Roudnice n.L. 
664st 8.12.202117:00Hala 6. ZŠ
Litoměřice
Sj. BK LitoměřiceVálečníci Děčín 

U13 - Oblastní přebor - Základní část A

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
416(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.Lunhul Vladislav
Keslerová Barbora
415(odloženo) ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L.Keslerová Barbora
Lunhul Vladislav
624so 18.12.2021 
BK TepliceVálečníci Děčín 
623so 18.12.2021 
BK TepliceVálečníci Děčín 
518so 4.12.202115:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Lynx Liberec 
517so 4.12.202113:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínBA Lynx Liberec 

U13 dívky - Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
525(odloženo) Tělocvična Národní
Varnsdorf
TJ Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín 
526(odloženo) Tělocvična Národní
Varnsdorf
TJ Slovan VarnsdorfVálečnice Děčín 
843so 15.1.2022 
TJ Sokol KladnoVálečnice Děčín 
844so 15.1.2022 
TJ Sokol KladnoVálečnice Děčín 
740so 18.12.2021 
BK Slavoj LitoměřiceVálečnice Děčín 
739so 18.12.2021 
BK Slavoj LitoměřiceVálečnice Děčín 
1268so 19.3.2022 
Válečnice DěčínTJ Slovan Varnsdorf 
1267so 19.3.2022 
Válečnice DěčínTJ Slovan Varnsdorf 
1375so 2.4.2022 
BK ChomutovVálečnice Děčín 
1376so 2.4.2022 
BK ChomutovVálečnice Děčín 
1482so 23.4.2022 
Válečnice DěčínBK Slavoj Litoměřice 
1481so 23.4.2022 
Válečnice DěčínBK Slavoj Litoměřice 
954so 29.1.2022 
Válečnice DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
953so 29.1.2022 
Válečnice DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
634so 4.12.202111:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBK Chomutov 
633so 4.12.202109:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínBK Chomutov 
1165so 5.2.2022 
TJ Slovan LitoměřiceVálečnice Děčín 
1166so 5.3.2022 
TJ Slovan LitoměřiceVálečnice Děčín 

U12 - Oblastní přebor - Skupina B

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
623so 11.12.2021 
BK TepliceVálečníci Děčín 
624so 11.12.2021 
BK TepliceVálečníci Děčín 
830so 22.1.2022 
Baník MostVálečníci Děčín 
829so 22.1.2022 
Baník MostVálečníci Děčín 
416ne 23.1.2022 hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín 
415ne 23.1.2022 hala UJEP
Ústí nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.Válečníci Děčín 
936so 5.2.2022 
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
935so 5.2.2022 
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 
725so 8.1.2022 
Válečníci DěčínBK Chomutov 
726so 8.1.2022 
Válečníci DěčínBK Chomutov 

U12 dívky - Oblastní přebor - Základní část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
624so 11.12.202117:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínLevhartice Chomutov 
623so 11.12.202115:15ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečnice DěčínLevhartice Chomutov 
1144so 12.3.2022 
TJ Slovan LitoměřiceVálečnice Děčín 
1143so 12.3.2022 
TJ Slovan LitoměřiceVálečnice Děčín 
1038so 19.2.2022 
BA LYNX LiberecVálečnice Děčín 
1037so 19.2.2022 
BA LYNX LiberecVálečnice Děčín 
832so 22.1.2022 
Válečnice DěčínTJ Slovan Litoměřice 
831so 22.1.2022 
Válečnice DěčínTJ Slovan Litoměřice 
1247so 26.3.2022 
Válečnice DěčínLevhartice Chomutov 
1248so 26.3.2022 
Válečnice DěčínLevhartice Chomutov 
519so 27.11.202109:30Kalich aréna
Litoměřice
TJ Slovan LitoměřiceVálečnice DěčínShumskyy Vitaliy
Fichtner Matyáš
520so 27.11.202111:30Kalich aréna
Litoměřice
TJ Slovan LitoměřiceVálečnice DěčínFichtner Matyáš
Shumskyy Vitaliy
935so 5.2.2022 
Levhartice ChomutovVálečnice Děčín 
936so 5.2.2022 
Levhartice ChomutovVálečnice Děčín 
725so 8.1.2022 
Válečnice DěčínBA LYNX Liberec 
726so 8.1.2022 
Válečnice DěčínBA LYNX Liberec 

U11 - Nejmladší minižactvo - Přípravná část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
341ne 5.12.202113:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
BK Teplice AVálečníci Děčín 
339ne 5.12.202109:00ARMEX Sportcentrum
Děčín 1
Válečníci DěčínSLUNETA Ústí n.L. 

U11 dívky - Nejmladší minižactvo - Přípravná část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
334so 4.12.202114:45Sportovní hala Kort
Liberec
Válečnice DěčínSLUNETA Ústí n.L. d 
333so 4.12.202113:00Sportovní hala Kort
Liberec
BA LYNX LiberecVálečnice Děčín 

U10 - Nejmladší minižactvo - Přípravná část

kolo
číslo
datum
čas
místo
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
344so 4.12.202113:00Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše
Louny
Válečníci Děčín BBA Tygři Louny 
343so 4.12.202111:00Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše
Louny
Slavoj LitoměřiceVálečníci Děčín B 

PŘEHLED UTKÁNÍ BK DĚČÍN V JEDNOTLIVÝCH TÝDNECH